$: 0,00грн | €: 0,00 грн | на 10.02.20
(098)695-45-34

(050)384-79-96

Чартерні рейси

 

Бажаєте придбати чартерні квитки?

Щоб дізнатись подробиці та забронювати
зв’яжитесь з нашим менеджером!
МЕНЕДЖЕР НАПРЯМКУ:
Євген Рущенко
тел. (098)695-45-34
charter@ufsa.com.ua  

  АВТОБУСНІ ЧАРТЕРИ (ЛІТО 2022)

Bulgaria Пула_1 Сплит_1
Щоб зробити запит послідовно оберіть бажані дати виїзду та повернення
Календарь загружается...

Чартерні рейси на регулярній основі та рейси за індивідуальним замовленням.

Що таке чартерний рейс. Чартерний рейс – це нерегулярні автоперевезення, що виконуються в будь-яку точку світу, будь-якими компаніями. Відмінністю чартерних перевезень та регулярних рейсів є те, що замовник є фрахтувальником автобуса або його частини. Це означає, що компанія здає в оренду весь автобус, незалежно від того, скільки продано квитків, а замовник чартеру зацікавлений продати всі свої місця, навіть за найнижчими цінами.

Переваги чартерних авіаперевезень.

Чартери вигідні пасажирам, які хочуть купити авіаквитки дешевше, ніж у авіакомпанії, які можуть використати весь потенціал свого парку. А агентствам вигідно те, що вони можуть доставити своїх клієнтів до будь-якої точки світу, куди немає регулярних рейсів авіакомпаній. Організація чартерних перельотів провадиться за напрямками в сезон, створюючи додаткові рейси або нові, куди не літають рейсові літаки. Чартерні рейси використовують через те, що ціна перельоту найнижча і є можливість долетіти до пункту призначення без пересадок.

Квитки на чартерні рейси.

Квитки на чартери дуже швидко розкуповують, особливо у літній сезон. На нашому сайті проводиться продаж квитків на чартерні рейси, які виконуються з певною періодичністю, а в сезон відпусток користуються найбільшою популярністю. Це авіаквитки в Болгарію (Бургас, Варна, Софія), Хорватію (Спліт), Чорногорію (Тіват) та інші напрямки. Географія рейсів постійно зростає, тому слідкуйте за нашими спеціальними пропозиціями, розсилкою та оновленням інформації на сайті.